Gala Yemeği

GALA YEMEĞİ

Seminer gala yemeğinin 6 Nisan 2018 Cuma akşamı, Boğaz kıyılarında düzenlenecek bir tekne turu eşliğinde gerçekleştirileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu etkinlik sayesinde seminer katılımcıları bir araya gelme, diğer katılımcılarla tanışma ve en önemlisi de yepyeni bilgiler edinerek dolu dolu geçen iki günün ardından yorgunluk atma fırsatı bulacak.

Tekneye ulaşılmasıyla başlayacak resepsiyonla, seminerimizin son akşamı da başlamış olacak. Tekne, İstanbul Boğazı’nın kıyılarını gezerken misafirlerimiz de hem içeceklerinin hem de tarihi ve doğal güzelliklerin iç içe geçtiği İstanbul’un eşsiz atmosferinin tadını çıkarabilecekler. Boğaz kıyısındaki sarayların, camilerin ve tarihi köşklerin ay ışığı altındaki göz alıcı manzarası misafirlerimize İstanbul’un geceleri kendini gösteren bambaşka yüzüne de şahitlik etme fırsatı verecek.

Resepsiyonun ardından sıra, Asya ile Avrupa’nın tam ortasındaki nefes kesici manzaraya karşı enfes yemeklerin tadına ve keyfine bakmaya gelecek.

Eğer yemekle birlikte gecenin sonuna da geleceğimizi düşünüyorsanız, akşam yemeğini takip edecek DJ performansı size epey şaşırtacak. Unutulmaz bir semineri alışılmışın dışında güzellikte bir yemekle noktalamak için bize katılmanızı heyecanla bekliyoruz.

  • Biletler: Gala yemeği ücreti kişi başı 375 TL olup, kayıt ücretine dahil değildir.
    Yerinizi ayırtmak için lütfen aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz kayıt sayfasındaki Gala Yemeği seçeneğini işaretleyin:
    https://ipseminar.aippiturkey.org/auth/register-form
  • Saat: Teknenin saat 19:00’da KABATAŞ'tan kalkması planlanmıştır. Ancak seminer programına göre bu saatte değişiklik olabilir. Konu ilgili tüm gelişmeler Seminer Organizasyon Komitesi tarafından yemek öncesinde duyurulacaktır.
  • Kıyafet: Yarı resmi
  • Ulaşım: Seminer mekânından tekneye ulaşım Seminer Organizasyon Komitesi tarafından organize edilecektir. Tekneye seminer mekanı dışındaki noktalardan ulaşacak olan konuklarımızın Komite ile iletişime geçmelerini rica ederiz.